KLICTRAVEL.CZ > Police nad Metují

Police nad Metují - Adršpašsko-teplické skály

Město Police nad Metují leží v severní části východních Čech. Je zasazeno do Chráněné krajinné oblasti Broumovsko s členitou krajinou hor a údolí, skal a roklí, mozaikou lesů a luk, pastvin a polí. Hluboko pod povrchem proudí nejčistší voda.
Svým umístěním v srdci "polické křídové pánve", proslavené pískovcovými útvary Broumovských stěn, Ostaše a Teplicko-adršpašských skal, je město přirozenou křižovatkou turistických cest a branou do nevšední galerie přírodních krás.

Přijeďte objevit krásy Broumovska, pojďte se projít skalními roklinami v Broumovských stěnách, vylezte na pískovcovou skálu na Ostaši, objevte Milence v Adršpašských skalách nebo obdivujte Chrámové náměstí v Teplickém skalním městě. Území CHKO Broumovsko je známé především díky Adršpachu, skalnímu městu, které je součástí Adršpašsko-teplických skal.


 
NOVINKAPenzion Selský dvůr č.131  - Police nad Metují

Penzion Selský dvůr č.131

Nedaleko Adršpachu uprostřed broumovského výběžku jsme pro Vás připravili pět dvoulůžkový pokojích a ve dvou apartmánech. Všechny pokoje a apartmány mají vlastní sociální zařízení a kompletně vybavenou kuchyňku. Apartmány mají navíc obývací... [ více ]

 
NOVINKAPenzion Selský dvůr č.153  - Police nad Metují

Penzion Selský dvůr č.153

Celoroční ubytování v turistické oblasti Adršpašsko – Broumovsko. Celkem sedm pokojů s vlastním sociálním zařízením. Pět pokojů má menší kuchyňský kout, kde je lednice, mikrovlnka, rychlovarná konvice. Pro děti je nachystaná přistýlka -... [ více ]