KLICTRAVEL.CZ > Černý Důl > Pension Natty

Pension Natty
Černý Důl

Penzion NATTY je zcela nový, je postaven v architektonicky atypickém stylu a splní přání i těch nejnáročnějších hostů. Každý z celkem 12-ti prostorných pokojů (pěti až dvoulůžkových) je vybaven TV, koupelnou a WC. Parkování je zajištěno přímo u domu a je zahrnuto v ceně pobytu.

V přízemí penzionu je umístěna společenská místnost, která je vybavena TV se satelitem a krbem, který ještě umocňuje příjemnou až rodinnou atmosféru tohoto penzionu. V přízemí je také kuchyň, kde je možnost samostatného vaření. V penzionu je rovněž zaveden internet wi-fi.  k využití nové posezení u ohně či nově rekonstruovaného krbu.

Nově byl vybudován krytý plavecký bazén s protiproudem, saunou a s nabídkou relaxačních masáží. Taktéž byl nově vybudován venkovní gril s udírnou, kde pečeme selátka a krůty. V areálu je k dispozici také dětské hřiště.

Penzion NATTY je umístěn v krásném zalesněném prostředí chráněné krajinné oblasti Krkonoš. V těsné blízkosti (cca 100 m) se nachází čtyři lyžařské vleky a dvě nově vybudované sedačkové lanovky (délka 1000 a 700 m). Všechny sjezdovky jsou uměle dosněžovány.

Kontaktní informace

Pension Natty Černý Důl

REZERVACE UBYTOVÁNÍ
Pension Natty  - Černý Důl

Pension Natty

Bazén Cykloturistika Parkoviště Sauna Sprcha Umyvadlo na pokoji TV / Sat Možnost vlastního vaření Restaurace Bar Snídaně Zvířata povolena Apartmán Venkovní gril

Autobus * Rodiny s dětmi * Zima / Léto * Kavárna * Vana * Krb * Lyžárna * Masáže * Terasa * Lednice

Aktivity:

cyklistika * lyžování / snowboarding * vysokohorská turistika * běžky * dovolená s dětmi * město / centrum * školní akce

  • Centrum - centrum
  • Vlek - 100 m
 

Pension Natty - Odeslat odkaz na e-mail

http://www.klictravel.cz/cz/ubytovani/cerny-dul/info-pension-natty-cerny-dul-334-11.html

Odesilatel zprávy
Příjemce zprávy
Poznámka do e-mailu