KLICTRAVEL.CZ > Dolní Brusnice > Hotel pod Zvičinou

Hotel pod Zvičinou
Dolní Brusnice

Srdečně vás vítáme v podhůří Krkonoš. 10 km od Dvora Králové nad Labem stojí hotel Pod Zvičinou. Hotel má nádhernou polohu s překrásným výhledem na Krkonoše. Je postavený v klasickém stylu hrázděných budov a má bohatou historii. Nabízí ubytování ve 29 pokojích s vlastním sanitárním zařízením. Každý pokoj je trochu jiný a z každého pokoje je taký jiný výhled.
   Hotel má vlastní restauraci, kde se můžete výborně najíst. Samozřejmě je to i místo pro vaše rodinná jubilea, svatby, semináře nebo podnikové oslavy. Rádi vám nabídneme různé možnosti.
   Hotel má také další vybavení a zázemí, kam patří přírodní koupaliště s pramenitou vodou, terasa s nádherným výhledem, tenisový kurt, sauna a možnost masáží, manikúry, pedikúry, služby kosmetičky, volejbalové hřiště, stolní tenis, venkovní šachy, venkovní stůl na stolní tenis a další!
V zimě se můžete věnovat různým zimním sportům.

Kontaktní informace

Hotel pod Zvičinou Dolní Brusnice

REZERVACE UBYTOVÁNÍ
Hotel pod Zvičinou  - Dolní Brusnice

Hotel pod Zvičinou

Bazén Cykloturistika Parkoviště Sauna Sprcha Umyvadlo na pokoji WC Restaurace Bar Snídaně Nekuřácké pokoje Internet Dětský koutek Polopenze Úschovna kol Venkovní gril Venkovní hřiště

Rodiny s dětmi * Zima / Léto * Kavárna * Kadeřník * Kosmetika * Krb * Lyžárna * Masáže * Pedikura * Půjčovna kol * Půjčovna lyží * Terasa

Aktivity:

 

Ceník - Hotel pod Zvičinou Dolní Brusnice

TermínOsoba / noc
04.01.2015 - 15.02.2015860 Kč
V ceně zahrnuto:Ubytování se snídaní
V ceně není zahrnuto:Pobytová taxa
Za příplatek:Polopenze 300 Kč

Fotografie - ubytování Hotel pod Zvičinou Dolní Brusnice


Mapa