KLICTRAVEL.CZ > Janské Lázně > Hoffmanova bouda

Hoffmanova bouda
Janské Lázně

Penzion Hoffmanova bouda se nachází na klidném místě na okraji Jánských Lázní při cestě ze Svobody nad Úpou do Černého Dolu v Krkonoších, a to asi 1 km od centra lázeňské kolonády. Současně však bouda leží přímo v centru Ski areálu Černá hora s jedinou kabinkovou lanovkou v České republice. Lanovku naleznete pouhých 700 m od boudy. Výhodou penzionu je jeho dobrá dostupnost osobním vozem. Je zde k dispozici parkoviště, jehož údržba je samozřejmostí i po celou zimu. Autobusové linky jezdí přímo do Jánských Lázní, případně do Vrchlabí. Při cestování vlakem je nutné z Vrchlabí nebo ze Svobody nad Úpou pokračovat autobusem, ten Vám ovšem zastaví přímo před Hoffmanovou boudou.
Nabízíme široké služby penzionu po celý rok. Kromě ubytování v útulných pokojích můžete využít i pohostinství oblíbené restaurace. Přímo v penzionu je také k dispozici velký společenský sál pro cca 80 osob.
Vybavení a služby
Ubytovaní turistického typu se sociálním zařízením a sprchou na společném patře, proslulá restaurace s celodenním provozem, společenská místnost s TV, DVD, VIDEO, stolní tenis, kulečník, šipky, dětské hry, lyžárna, úschovna horských kol.
Ubytování
Ubytování turistického typu pro 36 osob se sociálním zařízením a sprchou na společném patře, společenská místnost s TV, DVD, VIDEO, stolní tenis, kulečník, šipky, dětské hry, dětský koutek, lyžárna, úschovna horských kol, ...

Kontaktní informace

Hoffmanova bouda Janské Lázně

REZERVACE UBYTOVÁNÍ
Hoffmanova bouda  - Janské Lázně

Hoffmanova bouda

Cykloturistika Parkoviště TV / Sat Restaurace Snídaně Zvířata povolena Internet Kulečník Polopenze

Autobus * Rodiny s dětmi * Zima / Léto * Lyžárna

Aktivity:

cyklistika * lyžování / snowboarding * vysokohorská turistika * běžky * dovolená s dětmi * školní akce

  • Centrum - 20 minut chůze
  • Vlek - 500 m
 

Ceník - Hoffmanova bouda Janské Lázně

TermínOsoba / noc
26.12.2015 - 01.01.2016590 Kč
01.01.2016 - 21.03.2016490 Kč
V ceně zahrnuto:Ubytování se snídaní
V ceně není zahrnuto:Pobytová taxa
Doplňující informace:GPS: 50°37'57.820"N, 15°45'22.434"E

Fotografie - ubytování Hoffmanova bouda Janské Lázně


Mapa