KLICTRAVEL.CZ > Janské Lázně > Pension Chudobka

Pension Chudobka
Janské Lázně

Objekt je situován na rovinatém terénu, na trase z Černého Dolu do Svobody n. Úpou. Je celoročně dobře dostupný vozidlem. Parkování je zajištěno na vlastním pozemku přímo u penzionu.

K ubytování nabízíme dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. V příjemném rodinném prostředí servírujeme snídaně, možné je také dokoupení polopenze. Pro děti i dospělé je k dispozici herna se stolním tenisem, whirpool, společenská místnost s krbem a TV. Letní terasa s možností grilování. Ubytování s domácími mazlíčky prosíme po dohodě.

Milovníky lyžování zaujme snadný přístup k lyžařskému areálu, odjezd i návrat k chalupě je možný na lyžích, běžkařská stopa vede okolo chalupy. Sáňkařská dráha v délce 3,5 km zpestří pobyt dospělým i dětem. Ski-busem pak můžete vyzkoušet sjezdovky v nedalekém okolí - Mladé Buky, Pec pod Sněžkou.

Zajímavé cyklistické terény a turistické trasy jsou pro Vás připraveny v létě. Okolní krajina nabízí bezpočet dalších cílů pro výlety do okolí - ZOO ve Dvoře Králové cca 30km, Adršpašské a Teplické skály, bobová dráha ve Špindlerově Mlýně.

Kontaktní informace

Pension Chudobka Janské Lázně

REZERVACE UBYTOVÁNÍ
Pension Chudobka  - Janské Lázně

Pension Chudobka

Cykloturistika Parkoviště TV WC TV / Sat Restaurace Snídaně Internet Polopenze Stolní tenis Vegetariánská kuchyně Venkovní gril Whirpool

Rodiny s dětmi * Zima / Léto * Skibus * Terasa

Aktivity:

cyklistika * lyžování / snowboarding * vysokohorská turistika * běžky * dovolená s dětmi

  • Centrum - 15 minut chůze
  • Vlek - 500 m
 

Ceník - Pension Chudobka Janské Lázně

Silvestr vyprodán.

Konkrétní cenu Vám rádi sdělíme na základě Vašeho požadavku přes e-mail nebo poptávkový formulář. Děkujeme za pochopení.


Fotografie - ubytování Pension Chudobka Janské Lázně


Mapa