KLICTRAVEL.CZ > Janské Lázně > Pension Villa

Pension Villa
Janské Lázně

Penzion Villa nabízí celoroční velmi dostupné ubytování a levnou horskou rekreaci v Krkonoších především pro kolektivy (školy – např. školy v přírodě, lyžařské kursy; organizované skupiny), ale i pro jednotlivce. Penzion Villa leží velmi výhodně v samém centru Janských Lázní s atraktivním výhledem na kolonádu a v dosahu významných turistických cest, běžeckých tratí a sjezdovek Krkonoš.

Ubytování je poskytováno v útulných dvou, tří, čtyř, pěti a šestilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem. V přízemí se nachází společenská místnost s televizí. Na každém patře potom můžete využít rychlovarnou konvici, k dispozici je i mikrovlnná trouba. Kapacita penzionu je 48 osob s možností přistýlky.

Své auto můžete po dobu Vašeho pobytu ponechat na centrálním hlídaném parkovišti.

V zimě je v okolí Janských Lázní možné využít přes 40 km výborně upravených běžeckých tras a několik vleků. Na své si přijdou jak začátečníci, tak nároční lyžaři. Vleky různé obtížnosti jsou od našeho penzionu vzdáleny jen asi 300 - 500 metrů. K přepravě na vrchol Černé hory můžete rovněž využít kabinovou lanovku. Léto pak láká návštěvníky Krkonoš nejen na vysokohorské túry a na procházky krásnou přírodou, ale každým rokem přibývá i tras pro cyklisty.

Kontaktní informace

Pension Villa Janské Lázně

REZERVACE UBYTOVÁNÍ
Pension Villa  - Janské Lázně

Pension Villa

Parkoviště Sprcha WC Restaurace Snídaně Bezbariérový přístup Plná penze Polopenze

Autobus * Rodiny s dětmi * Zima / Léto * Kavárna * Lyžárna

Aktivity:

  • Centrum - centrum
  • Vlek - 500 m
 

Ceník - Pension Villa Janské Lázně

TermínOsoba / noc
25.12.2015 - 03.01.2016620 Kč
03.01.2016 - 20.03.2016450 Kč
V ceně zahrnuto:Ubytování se snídaní
V ceně není zahrnuto:Pobytová taxa

Fotografie - ubytování Pension Villa Janské Lázně


Mapa