KLICTRAVEL.CZ > Janské Lázně > turistická ubytovna Jitřenka

turistická ubytovna Jitřenka
Janské Lázně

Turistická ubytovna Jitřenka nabízí celoročně velmi levné ubytování v Krkonoších.

Lázeňské městečko Janské Lázně se, nejen díky nově vybudovaným lanovkám, vlekům i běžeckým lyžařským tratím, stalo špičkovým sportovním a rekreačním střediskem.

Kromě letních a zimních radovánek Vám Janské Lázně nabízí také bezpočet kulturních akcí, lázeňské a wellness procedury, kosmetiku, kadeřnictví a další obvyklé služby.

Velkou výhodou chaty Jitřenka je její ideální poloha v centru města. Ke všem vlekům a sjezdovkám dojdete pěšky, můžete však také využít skibus, který staví před budovou.

V Jitřence poskytujeme ubytování pro nenáročné turisty ve dvou- až šestilůžkových pokojích. Sociální zařízení včetně sprchy je společné vždy pro jedno patro. Stravu zajišťujeme v nedalekém objektu.

Své auto raději ponechte na centrálním parkovišti u dolní stanice lanové dráhy. Omezený počet parkovacích míst je k dispozici i v bezprostřední blízkosti chaty Jitřenka.

Jste-li hosté, kteří nehledají luxusní ubytování, ale super zážitky z dovolené na horách, je chata Jitřenka ubytování přímo pro Vás.

Kontaktní informace

turistická ubytovna Jitřenka Janské Lázně

REZERVACE UBYTOVÁNÍ
turistická ubytovna Jitřenka  - Janské Lázně

turistická ubytovna Jitřenka

Cykloturistika Snídaně Zvířata povolena Plná penze Polopenze Sprcha na patře Úschovna kol

Rodiny s dětmi * Zima / Léto * Lyžárna * Skibus * WC na chodbě

Aktivity:

cyklistika * lyžování / snowboarding * vysokohorská turistika * běžky * dovolená s dětmi * město / centrum * školní akce

  • Centrum - centrum
  • Vlek - 200 m
 

Ceník - turistická ubytovna Jitřenka Janské Lázně

Silvestr vyprodán.

Konkrétní cenu Vám rádi sdělíme na základě Vašeho požadavku přes e-mail nebo poptávkový formulář. Děkujeme za pochopení.


Fotografie - ubytování turistická ubytovna Jitřenka Janské Lázně


Mapa