KLICTRAVEL.CZ > Praha > Hotel Troníček

Hotel Troníček
Praha

Hotel Troníček se nachází 25 km od centra Prahy na poklidném místě uprostřed překrásné přírody na břehu řeky Sázavy. Disponujeme celkovou kapacitou 41 lůžek ve složení jedno, dvou a třílůžkových pokojů. Všechny pokoje v hotelu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem nebo vanou. Hotelovým hostům nabízíme bezplatné uložení cenností v hotelovém trezoru.
UBYTOVÁNÍ
V základní výbavě každého pokoje je WC, sprcha, televizor. Pokoje jsou zajímavě a vkusně architektonicky vyřešeny.
Dle požadavku je možno objednat si plnou penzi.
Pro organizované firemní skupiny a sportovní kluby nabízíme individuální kalkulaci ceny ubytování podle velikosti skupiny a délky pobytu.
Pro Vaše firemní školení zajistíme celodenní stravování účastníků a potřebné vybavení školící místnosti - audio, video, TV, flipchart, zpětný projektor, plátno a další.
SPOLEČENSKÉ AKCE A OSLAVY
Na večírky či oslavy můžete využít salónek (kapacita 15-30 osob), který je možno při větších akcích rozšířit a spojit s místností, kde se nachází restaurace (celková kapacita se tak zvýší až na 50 osob).
Salónek je možné podle potřeby upravit jako školicí místnost, kterou vybavíme podle přání - flipchart, TV a video, zpětný projektor, plátno a další. K dispozici je parkoviště.
RESTAURACE
Je pro Vás připravena stylová restaurace, v letním období je otevřené zahradní posezení s kapacitou 100 míst. Poskytujeme bohatý výběr jídel české i mezinárodní kuchyně, v zahradní restauraci připravujeme pokrmy na grilu. Na objednávku urožníme selátko. Na zahradě hotelu je finský grilovací domeček pro barbecue s kapacitou 12 osob. Pro hotelové hosty v ceně ubytování. Vychutnejte si báječnou atmosféru v uzavřeném kruhu.

Kontaktní informace

Hotel Troníček Praha

REZERVACE UBYTOVÁNÍ
Hotel Troníček  - Praha

Hotel Troníček

Parkoviště TV / Sat Telefon Restaurace Bar Snídaně Zvířata povolena Nekuřácké pokoje Internet

Rodiny s dětmi * Zima / Léto

Aktivity:

cyklistika * dovolená s dětmi

  • Centrum - 30 a více minut
 

Hotel Troníček - Odeslat odkaz na e-mail

http://www.klictravel.cz/cz/ubytovani/praha/info-hotel-tronicek-praha-236-29.html

Odesilatel zprávy
Příjemce zprávy
Poznámka do e-mailu