KLICTRAVEL.CZ > Špindlerův Mlýn > Hotel Jelínek ***

Hotel Jelínek ***
Špindlerův Mlýn

Hotel Jelínek je hotelem rodinného typu, který se nachází přímo ve středu Špindlerova Mlýna (714 m nad mořem), v blízkosti kamenného mostu a s terasou téměř u břehu Labe. Poprvé byl tento hotel otevřen již v roce 1929. Po provedení kompletní rekonstrukce, zachovávající původní rustikální styl, byl hotel znovu zprovozněn dne 25. prosince 1993. Ubytování je poskytováno ve dvou a třílůžkových pokojích, vybavených rustikálním nábytkem. Všechny pokoje mají vlastní WC, koupelnu s vanou nebo sprchou, satelitní TV a telefon. Některé pokoje maji výhled na Labe.
Hotel disponuje dvěma restauracemi, denním barem a vinárnou ve sklepě. Na jaře a v létě je příjemné posezení na terase u břehu Labe. V lyžárně jsou uzamykatelné skřínky na lyže a výstroj, které si lze také pronajmout přímo v rámci hotelu. Parkování pro hotelové hosty je možné přímo u hotelu. V blízkém okolí hotelu vedou trasy pro zimní i letní pěší turistiku v Krkonošském národním parku. Před hotelem jsou k dispozici sáně tažené koňmi. Sedačkové lanovky i pro večerní lyžování jsou vzdáleny cca 10 min chůze od hotelu.

Kontaktní informace

Hotel Jelínek *** Špindlerův Mlýn

REZERVACE UBYTOVÁNÍ
Hotel Jelínek *** - Špindlerův Mlýn

Hotel Jelínek ***

Parkoviště Sauna Sprcha WC TV / Sat Telefon Restaurace Bar Snídaně Nekuřácké pokoje Internet Akceptujeme kreditní karty Dětský koutek Garáž Solarium Venkovní gril Whirpool

Rodiny s dětmi * Zima / Léto * Lyžárna * Půjčovna kol * Půjčovna lyží * Terasa * Wellness centrum

Aktivity:

cyklistika * lyžování / snowboarding * vysokohorská turistika * běžky * wellness * dovolená s dětmi * město / centrum

  • Centrum - centrum
  • Vlek - 300 m
 

Ceník - Hotel Jelínek Špindlerův Mlýn

Konkrétní cenu Vám rádi sdělíme na základě Vašeho požadavku přes e-mail nebo poptávkový formulář. Děkujeme za pochopení.


Fotografie - ubytování Hotel Jelínek Špindlerův Mlýn


Mapa