KLICTRAVEL.CZ > Žacléř > Horská chata Ozon

Horská chata Ozon
Žacléř

Horská chata OZON - Prkenný Důl - Žacléř Vás zve k pobytu uprostřed panenské přírody v oblasti Rýchor - nejvýchodnější část Krkonoš v mikroregionu Žacléř.
Horská chata OZON Prkenný Důl podává snídaně formou švédských stolů, dále vám nabízí – polopenze, plnou penzi, minutková česká i zahraniční jídla, možnost grilovaných specialit na objednávku. Parkování pro cca 30 vozidel přímo u objektu. Ubytovat se můžete ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. V horskej chatě OZON Prkenný Důl najdete promítací sál vybavený projektorem, DVD přehrávačem, 7.1 kanálovým Dolby digital ozvučením, satelitním přijímačem.¨

Ostatní služby v chatě OZOZN Prkenný Důl - Žacléř: oddělený sál pro kuřáky a nekuřáky, kulečník, myslivecký salónek, bar, špiky, venkovní terasa, půjčovna kol, kosmetika a masáže, 2 rybníky se pstruhy a siveny!, lyžařský vlek přímo u chaty snowtubing, sáňkování, bobování na upraveném kopci přímo u chaty.

Kontaktní informace

Horská chata Ozon Žacléř

REZERVACE UBYTOVÁNÍ
Horská chata Ozon  - Žacléř

Horská chata Ozon

Cykloturistika Parkoviště TV TV / Sat Restaurace Bar Snídaně Zvířata povolena Konferenční místnost Kulečník Plná penze Polopenze

Rodiny s dětmi * Zima / Léto * Kavárna * Mini Bar * Kosmetika * Lyžárna * Masáže * Půjčovna kol * Šipky * Terasa

Aktivity:

cyklistika * lyžování / snowboarding * vysokohorská turistika * běžky * dovolená s dětmi * školní akce

  • Centrum - 25 minut chůze
  • Vlek - 100 m
 

Ceník - Horská chata Ozon Žacléř

Konkrétní cenu Vám rádi sdělíme na základě Vašeho požadavku přes e-mail nebo poptávkový formulář. Děkujeme za pochopení.


Fotografie - ubytování Horská chata Ozon Žacléř


Mapa